Вы еще ничего не выбрали
Всего товаров: 0 шт.,
на сумму: 0.00
Оформить заказ

Отзывы

Agris

Paldies! vienkārši lieliski. Piegādi solīja stundas laikā pie viesnīcas ieejas, pēc 29 minūtēm jau bija pie numuriņa durvīm, un garšoja vēl labāk nekā apkalpoja. Ideāli. Rīgā tāda servisa nav. :-)

KRISTINE

Ši picereija īr viss labāka paldies siem pavariem un apkalpotajiem un ir ļoti lēti

Dmitrij

Спасибо за приятный голос у девушки по телефону. Приятно заказывать пиццу.

Inokentijs

Neceļ klausuli. Nevar veikt pasūtījumu...

Gabriela

“LaPizza” picērijas patīkamā un mājīgā atmosfērā piedāvā visplašāko un garšīgāko picu klāstu Rēzeknē, - tas jau nu ir viennozīmīgi! Ņammmma :) Dzīvespriecīgā viesmīļu komanda nodrošināja mums augstāko apkalpošanas kvalitāti un rūpējas, lai jūtamies kā mājās. Paldies "LaPizza" kolektīvam

dace

Ļoti ilgi gaidāms pasūtijums,oficianti kļūdās ar pasūtijumiem un atnes ne to kas pasūtīts gaidu jau 2 stunas un tā nesagaidīju. Ļoti sliktaapkalpošana.

Tatjjana

Подошли с фестиваля заказать пиццу.Заплатили.Людей почти небыло.До нас обслужили людей,кто сидел на веранде(они заказывали две пиццы-это было видно из окна).Люди поели,ушли.Потом подошла молодешь с ребенком,а мы все сидим и им тоже вынесли готовую пиццу на улицу.Когда прошло 50 минут(сверено с выданным мне чеком) я подошла к кассе,где тоже никого не было и позвала хоть кого-то).Вышла девушка,у которой я спросила не забыли ли про нас,так как обслужили уже людей,которые пришли позже,мне тут же вынесли пиццу.Она была сухая,ножом не резалась,снизу черные пятна(видимо ее хорошо передержали).Хотела пойти вернуть и показать,но супруг не хотел портить настроение.Съели ее с трудом,так как низ был подгоревший.Просто про нас забыли,так как мы сидели 50минут,а мужчина,который пришел значительно позже-получил свою пиццу через 10 минут.Настроение наше было испорчено,вкусно поесть нам не удалось.Раньше такого никогда не было-это просто нам не повезло!

Nikolaj

Пиццы очень вкусные, и это правда. А вот цены в каталоге не соответствуют реальностям! Когда заказываешь всегда выходит дороже тех цен что указаны в каталоге, и плюс еще берут за упаковку.

Olesja

Super vieta! Łoti garšīgi un łoti mīła apkalpošana! Liels paldies!

dadzis

Gribu pateikt, ka Jūsu picas ir pašas garšīgākās! Cik esmu mēģinājusi, vislabāk pasūtu pie Jums! Liels paldies pavāriem un visiem, kas piedalās picu gatavošanā un piegādāšanā! :) Lai Jums veicas!

Kristīne

Paldies Lapizza darbiniekiem! Picas bija ļoti garšīgas un personāls super! :) Lai izdodas arī viss turpmāk!

Sandra

Vidusjuuras pica-super! Saldaa pica riktiigi apdegusa((((( Uz ugunskura cepat?

Sandra

Sodien tika pasutitas vidusjuras pica un saldaa pica. Vidusjuuras-super! Salda pica riktigi apdegusi(((((

Svetlana

Спасибо огромное ,было очень вкусно! Порой так не хочется готовить - и тогда ваша доставка выручает . Пицца - Vidussjuras выше всех похвал , спасибо повару , ничего не отнять ничего не прибавить . Доставка - в срок ,как и сказали 40 минут, и через 40 минут уже пицца была на столе . Обслуживание по телефону - тоже очень вежливое.

Janeece

Just cause its simple doesnt mean its not super helfpul.

Slavik

Добрый день.Есть пожелание добавить фото для пицц.

Draugs

Rudmate začotnā!

Liene

Nesen biju iegriezusies pie jums un rudmates šausmīgā attieksme mani šoķēja, bet ne tikai pirmo reizi!!! Nesaprotu kāpēc pie jums tik šausmīga pārdevēja strādā tik jaukā un omulīgā vieta?????

Jānis

Zvanījām 5 reizes no dažādiem telefoniem, vienreiz nomet, otreiz neceļ un tā turpinās jau 10 minūtes... ???

Oskars

Picas gardas un viss forši. Mazliet apbēdina piegādātāji. Ieteikums klientiem - ja pasūtat picu ar piegādi, sagatavojiet precīzu naudu :( Paliksiet bez picas vai samaksāsiet ar lielu dzeramnaudu.

Konfetka

Место где Ла-Пицца - хорошее, никто не спорит. Но, место внутри мало, очень. Вам бы надо нормальных помещений, так все к друг другу. Пиццы, булочки, напитки - всё вкусно, но сервис желает лудшево. Вам надо больше место, и офицанток подабрее, штобы радость в лицах клиентов. И как кто-то говорил - берите пример через "Чили-Пицца", там пиццы намного больше, дешевле еще и с напитком. Вам и также немешало бы карты клиента или купончики, так больше клиентов и было. И тесто из пиццы у вас большое, должо быть тоньше. Немешало бы стэнд, где на фотографиях за месяц лудщие офицантки, повары и так далее.

Анастасия

Единственный минус - это грубая официантка. Спросили у неё: "что за коктейль "Чоко-чоко"?", она ответила "Чоко-чоко" и ещё с таким видом, будто спросили то, что ежу понятно. И это неоднократный случай с этой официанткой.

Zoja

Visas picas ir loti garsigas:-)

Koncha

Kādreiz ienācām ar draudzeni paēst, un ieraudzījām, ka klientus apkalpo meitene, kura ir stāvoklī! Vai nu tiešām LaPizzas darbinieki ir tik dumji, ka pieņem darbā meiteni, kura ir stāvoklī? Nedod Dievs, kas ar to meiteni tur gadās!

janis

viss garshigi

виктор

Людиии простите,но вы офигели,я постоянный клиент пицерии,всегда официантки улыбчивые и отзывчивые,неоднократно видел ситуации,когда сами клиенты хамят офицанткам,и я вообще приклоняюсь перед официантками за их сдержанность.а по поводу,чтоб еще девушки приходили и принемали заказы,уж извините,они и так вам приносят еду к столу,и потом за вас же убирают,если видите вам неудобно ходить с ребенком в кафе,так сидите дома,

Дана

Маловато места, узкие проходы. Интерьер милый, пиццы очень вкусные, цены приемлемые. Очень неудобно, что нужно самому идти и делать заказ. Мне нужно было оставить свои вещи без присмотра и с ребёнком на руках стоять в очереди... Было бы гораздо проще, если бы официантки приносили меню за каждый столик. Ну и обслуживание хромает, очень.

Диана

очень вкусно. но официантки грубые и неприятные. уже столько людей по этому поводу возмущается, неужели никак не принять меры? мало что ли приятных, коммуникабельных девушек, ищущих работу?

Olegs

Paldies par garšīgajām picām. Esmu ēdis picas Itālijā. Tomēr Jūsu picas ir garšīgākas.

Анастасия

Поменяйте персонал(официанток) и всё будет на высшем уровне)

Ilona

Ēdienu kvalitāte SUPER, taču apkalpošana ļoti zemā līmenī. Darbinieces neprot komunicēt ar klientiem, ir rupjas un pat neatvainojas, ja viņu kļūdas dēļ nākas vairāk kā stundu gaidīt picu. Ja ne tās ņammīgās picas, neprofesionālās apkalpošanas dēļ noteikti izvēlētos citu vietu, kur ieturēt maltīti! Varbūt derētu kādus klientu apkalpošanas pamatus apgūt? :)

Lapizza Klients!

Katrus svētkus brauvam uz LaPizza un esam apmierināti!Viss lēti!

Джони Браво

Все супер у вас.уютно и мило вообщем.продукция вкусная.а титул лучшего работника заслуживает блондинка если не ошибаюсь зовут Ольга

Cilvēks

Liels paldies Jums par garšīgajām picām. Laba apkalpošana, patīkama atmosfēra, jauks personāls viss kā nākas. :) P.s. Es, piem., vispār neesmu manījis, ka kādai tur būtu problēmas ar dikciju, toties dažiem indivīdiem jeb "klientiem", kas atnāk, pie savas attieksmes, nemaz nerunājot par ārējo izskatu un intelektu, būtu jāpastrādā.Paldies!!!

Līga

Vakar biju pie jums vakarā picērijā man arī atteica, bet tas ir saprotami, jo svētku diena..netikai pie jums atteica, bet arī Rēzeknes citās kafē..Bet šodien bijām pie jums- pārdevējas smaidīgas un energiskas neskatoties, ka cilvēku bija ļoti daudz, un picu arī dabūjām..:) PALDIES JUMS!!!!!

Liga

Vakar vakarā biju picērijā, man ari atteica picu,teica, ka nevar paspēt..bet netikai pie jums atteica,bet ari daudzās kafe, jo svetku diena- tas ir saprotami!Šodien iegriezos pie jums- pārdevejas smaidīgas un atvērtas...un pie garšīgās picas arī tikām!! .:) PALDIES JUMS!!!! :)

Vija

Kāpēc vakarā nepieņem, pasūtījumus??? 19.00 Jau nepieņemam! Vasarā pa telefonu, kad gribēju pasūtīt kliņģeri līdzi ņemšanai, pat nepaujautāja uz kuru dienu vajag, rupji pateica ka nepieņem pasūtījumus jo virtuve ir pāslogota, Un nolika klausuli! Ziniet ar tādu attieksmi apkalpošanas sfērā, tā arī var klientus zaudēt!

Aigars.

Pie Jums ir ļoti maz vietas, ilgi vajag gaidīt savu pasūtījumu! Picas ir mazas , ģimene no vienas picas nevar paēst , vajag , lai būtu 50 centimetru pica. Gribētu lielāku ēdienkartes izvēli un lai tās būtu kaut divas uz galdiņa. Izstrādājiet kuponus un atlaides picām un citam. Paplašināties Jums noderētu un ņemt kā piemēru " čili picas" ēdienkarti un apkalpošanu. Lai izdodas Jums to visu īstenot!!!

tanja

U devushki problemi ne toljko s russkim, no I s dikciej v celom. Kuda z s takoj rechju polezlA rabotatj s ljudjmi! Nichego ne ponjatj,a osobenno po telefonu.

Антон

был сегодня у вас в пицерии,и был в ужасе,покупал булочки и пирожки и был в шоке от продавщицы,она же по русски вообще непонимает НЕЧЕГО, сам тыкал пальцем на булочки,которые мне надо положить.зачем такие продавцы идут работать в такое место,если не умеют общатся с клиентами????

Santa

Jā, tā Rižo matu pārdevēja izceļās no visām, tas kā viņa runā ar kolēģiem visu klientu klātbūtnē ir kautkas šokējoš. Cik esmu bijusi viņa vienmēr neapmierināta, vai dzīvē neveicas vai no dziļas bedres izlīdusi. Parējiem darbiniekiem medaļa par pacietību un smaidu. Paldies saimniekiem par garšīgām bulciņām un picām. Piccas garsigas....bet nepatik,ka biezi vien pardevejas sava starpa stridas un pie tam klientu klatbutnee!

šoks

vakar bijam ar draudzeni pie jums uz pitcēriju,viss ir ok picas garšīgas.bet attieksme pret mums bija no rudmates puses nu piedodiet crazy viņa ir viņa pret mums attiecās kā ne pret klientiem bet kā pret nezinu ko.Mēs bijām mēmas kā tā var vispār.

mhem

Ребят, всё отлично, но продавщицы за кассой по русски ни бэ ни мэ, это ладно, но по латышски хотя бы можно? Девушка говорит по латгальски ещё и с кривой дикцией, ничего не понятно.

Linda

Picas ļoti garšīgas!!!

Eduards

Biju ciemos pie Jums. Priecē ka esat paplašinājusies gan ar telpām gan ar sortimentu. Novēlu veiksmi darbos! Picas kā vienmēr garšīgas!

18.novembri

Bij loti daudz cilveku vakarpuse meitenes braši turejas ar smaidu un laipnu apkalpošanu. Paldies

Jolanta

Paldies!

Maxima

Apkalpošana normāla,tracina tas ka dažreiz viena otra pārdevēja pa latviski saprot tik pusi ko viņai saka, kur nu vēl latgaliski :)

Tatjana

Заказывала несколько раз и очень довольна- по телефону обслуживают очень вежливо, доставка во время и всё вкусно! Спасибо!

emils

Labas picas un atra apkalposhana

Atsauksme

Vecrīgas tur vnk pasakainas :)

:)

vsjo kruta, vsjo nravitsja!!! kak personal tak i obsluzivanije!

Danila

Seicas zakazu u vas piccu poprobuju v Rezekne ne dovno druzja posavetovali LaPizza

deniss

bilo bi neploxo eslibi rabotali podoljwe...

Eduards

Paldies par garšīgajām picām. Īpaši laba bija gurķu pica.

Alex

Šodien atveda aukstu picu...es neko nesaku par piegādes termiņiem vai apkalpošanu, picu vismaz siltu piegādājiet.,termokastes netiek lietotas?

Олег

Пока что почти все отлично, девушка на телефоне всегда приятная и как то не замечал я проблем, о которых пишут другие:) Пиццы вкусные, заказывал неоднократно. Из минусов - иногда надо долго ждать доставку(но всегда об этом предупреждали) ну и был один раз когда никто не отвечал и не перезвонили - но это фигня:)

ahh

ļoti garšīgas picas un arī apkalpe laba. Varētu domāt meitenēm tur superlielu algu maksā, lai viņas vēl dubultā ar jums visiem laipnotos.

ljolja

man vis patik! meitenes laipnas un miljas! picas super!!!!!!!!!!!!!!

Alina

picas ir fantastiskas!vienīgais mīnuss-apkalpošana,pārdēvāja-oficiante aizmirsa atnest karsto šokolādi,un tas uzreiz pazemina konditorejas statusu.esmu strādājusi līdzīgājā jomā ārzemēs tikai 5 zvaigžņu viesnīcā un cik nepatīkams klients būtu vai cik maz viņš neņiemtu-noteikti jāatstāj tas labākais iespaids

mama mia

loti garsigi.iesu 1,2.septembri ar.

Andris

ņam,ņam,paldies!

Ilze

Picas super garsigas un piegade loti atra :)

Maigonis

Ēstu vēl un vēl. Paldies La Pizza darbiniekiem, viss ir augstā līmenī!

Klients

Paldies par garšīgām picām! Esam ļoti apmierināti un sātīgi pāēduši! :) :) :)

Anny160

Mums loti garsho jusu picas,pasutam jau vairakas reizes:)

Imants

Paši ar ģimeni cepam ļoti garšīgas picas mājās. Bet Jūsu picas ir vēl garšīgākas. Piccas mīklas garša ir vienkārši lieliska! Vienīgi apkalpotāji gan varētu būt aktīvāki, laipnāki un dzīvespriecīgāki! Noteikti labākās picas ne tikai Rēzeknē, bet visā Latvijā!

Dace

Superīga apkalpošana un viss tik Garšīgs. Jūsu picas ir The Best :) Un sāļie klinģeri - fantastiski garšīgi. Prieks, ka Jums tagad ir arī mājaslapa :)